+90 (262) 332 23 23 iletisim@caddekatik.com
Liban Gıda A.Ş. Barbaros, Büyük Konak Sk. No : 3-A, 41780 Körfez/Kocaeli

Kurumsal

Hakkımızda

Cadde Katık 2013 yılında Liban Gıda çatısı altında kurulmuştur. Meşhur Hatay dönerini kaliteyi, lezzeti ve hijyeni ön planda tutarak uygun maliyetlerde tüketiciye sunmayı hedeflemektedir. 1200 metrekare üretim tesislerinde günlük 5 ton üretim kapasitesine sahiptir. Kısa sürede 20’den fazla şehirde 60 şubeye ulaşan Cadde Katık tüm şubelerinde aynı lezzet ve kaliteyi sunmaktadır. Cadde Katık ailesi sektörde kısa sürede hızla büyüyen bir marka olmayı başarmıştır.

Vizyon

Sektörümüzde, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda standartlara uygun, kaliteli ürünlerimizle tüketicilerimizin ve kurumsal müşterilerimizin tercih edeceği güvenilir bir marka olmak.

Misyon

profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ürün ve hizmet şartlarını oluşturarak halkımızın ve kurumsal müşterilerimizin talep ve beklentilerini sürekli, güvenilir bir şekilde karşılamak ve çalışanlarımızın memnuniyetini hedefleyerek, tedarikçilerimizle sürdürülebilir çözüm ortaklığı yürütmektir.

Kalite Politikası

Yönetim anlayışını, sürekli gelişme felsefesini, yönetimlerini ve sistemlerini tüm süreçlerde KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ’ne uygun hale getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, tüm personele özümsetmek ve bu doğrultuda pazar payını, karlılığını, rekabet gücünü artırmaktır. Sektöründeki teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip eder, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kalite yönetim sistemi şartlarına uygun olarak karşılarız. Çağdaş yönetim bilinciyle ve çalışanların kuruluşumuzun özünü oluşturduğu düşüncesiyle hareket eder, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyarız. Çalışanlarımız bizim için değerlidir. Yaptığımız tüm işlerde, işi kaliteli, ilk defada doğru olarak ve zamanında yapma prensibi ile çalışırız.

ISO 9001:2015 standardını esas alarak bir kalite yönetim sisteminin uygulanması kuruluşumuza aşağıdaki potansiyel faydaları sağlayacağı hedeflenmiştir: a) Müşteri ve uygulanabilir birincil ve ikincil mevzuat şartlarına uygun ürün ve hizmetleri sürekli sağlama kabiliyetini, b) Müşteri memnuniyetini artırmak için fırsatları, c) Bağlamı ve amaçları ile ilgili risk ve fırsatları belirlemeyi, d) Belirtilmiş kalite yönetim sistemi şartlarına uygunluğun gösterilmesi kabiliyetini. Kuruluşumuzun Kalite Yönetim Sistemi, müşteri ihtiyaçlarından, politika ve hedeflerinden, sunmuş olduğu hizmetlerinden, iş kapsamından, proses ve iş deneyimlerinden etkilenerek tasarlanmış ve uygulamaya konmuştur.

Sertifikalarımız

Helal Sertifikası

ISO 45001

ISO 9001

ISO 22000

Cadde Katık Dönerin oluşturduğu düşük maliyetli yüksek kazançlı franchise sistemine katılarak kısa sürede karlı ve sürdürülebilir bir yatırım yapma imkanına kavuşursunuz.

Türkiye genelinde 21 ilde 60 şube ile hizmet veren Cadde Katık tüm şubelerinde aynı lezzet ve kalite ilkesini benimseyerek hızla büyümeye devam etmektedir.

Sürdürülebilirlik ve Çevre Politikası

Şirketimizin sürdürülebilirlik, çevre yönetimi sistemi ve pazarlama konularında benimsemiş olduğu ilkeler; Yeşil Pazarlama ve Sürdürülebilirlik Misyonu Çevre Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 14001 Pazarlama 3.0

Detaylı bilgi için tıklayınız.