+90 (262) 332 23 23 iletisim@caddekatik.com
Liban Gıda A.Ş. Barbaros, Büyük Konak Sk. No : 3-A, 41780 Körfez/Kocaeli

Sıkça Sorulan Sorular

Franchising Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. Neden Cadde Katık

ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI ilkesini benimseyerek insan sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir ürün ve katkı maddesi kullanmıyoruz. %100 Tavuk döneri, özel sosumuz ve lavaşımız ile birlikte bütün şubelerimizde aynı lezzet ve kalitede sunuyoruz.

2. Cadde Katık kimdir?

2013 yılından itibaren hizmet veren Cadde Katık, bir Anadolu lezzeti olan döneri aynı kalitede ve lezzette herkesin ulaşmasını hedeflemiştir. Bu ilkeler ışığında hızla büyüyen bir marka olmayı başarmış ve sektörde yerini sağlamlaştırmıştır.

3. Bayilik ve İsim Hakkı veriyormusunuz?

Avantajlı franchising sistemine sahip olan Cadde Katık ailesi olarak büyümeye ve bayilik ağımızı genişletmeye devam etmekteyiz. Detaylı bilgi için franchising sayfamızı inceleyebilir ve formumuzu doldurabilirsiniz.

4. Bayilik için ne kadar ücret alınıyor?

İsim hakkı için bir ücret talep etmiyoruz. Bayilik için istediğimiz ücret şubenin kurulacağı m² ‘ye göre değişmektedir. Franchising sözleşme süremiz 10 yıldır. Bayilik fesh etiğiniz zaman sözleşme iptal edilecektir.

5. Ürünlerinizin içinde katkı maddesi var mıdır?

Sizlerin sağlığını düşünerek döner içerisinde Mono Sodyum Glutamat (MSG) dahil olmak üzere hiç bir katkı maddesi, soya ve trans yağ bulunmamaktadır.

6. Cadde Katığın kalite belgeleri nelerdir?

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Sertifikası, ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, Helal Sertifikası

7. Ürünleri lojistiğinde soğuk zincir kullanıyor musunuz?

Üretim sonrası hazır olan dönerlerimiz üretim fabrikamızda, modern soğuk hava depolarında uygun saklama koşullarında muhafaza edilmektedir. Sevkiyat öncesi Gıda Mühendisleri tarafından kontrolü sağladıktan sonra, uygun saklama koşullarına sahip araçlarla şubelerimize sevk edilmektedir. Sevkiyatta kullanılan araçlar her seferden önce özenle dezenfekte edilmekte ve soğuk zincir bozulmadan şubelerimize ulaşmaktadır. Ürünlerimiz soğuk zincir kırılmadan frigolu araçlar ile sevk edildikten sonra şubelerimizde, soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir. Türkiye genelinde bütün şubelerimizde uygun saklama koşullarını sağlayacak soğuk hava depoları mevcuttur. Hem tedarikçilerimiz hem de şubelerimiz bu konuda gerekli altyapıya sahiplerdir.

8. Tüm şubelirinizde kullandığınız lavaşın özel bir formülü var mıdır?

Cadde Katık Döner’in lezzetini tamamlayan en önemli unsurlardan biri olan lavaş Cadde Katık için özel bir reçete ile hazırlanmaktadır. Lavaşın içerisinde katkı ve koruyucu madde bulunmamaktadır.

9. Kaç şubeniz vardır?

Kalite, lezzet ve ulaşılabilir olma ilkelerini benimseyen Cadde Katık Türkiye genelinde 21 ilde 60 şube ile hizmet vermektedir. Mevcut şubelerin yanı sıra kurulum aşamasında olan şubelerimiz ile Cadde Katık ailesi hızla büyümeye devam etmektedir.

10. Yatırımım ne kadar sürede geri döner?

Cadde Katık yatırımcıları ortalama 13-14 ayda yatırımlarının geri dönüşünü sağlamaktadır. Bu süre işletmecinin yönetimine(fire yönetimi vb.) göre artabilmekte ya da azalabilmektedir.